KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054270
nr 1505 4270
Berne Samuelsson. Signerad, daterad 2022, "Goltuppen". Olja på duk, 100x80 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:29:30
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr